İstanbul Tuzla Organize San. Bölgesi 8. Cad. No :11 Tuzla/İstanbul           0(216) 504 30 10-13             info@albafarma.com.tr

 

Kalite Politikamiz

 

 

Albafarma İlaç olarak;

Veteriner İlaç sektöründeki tüm yenilik ve gelişmeleri devamlı takip ederek, kullanıma almayı öncelikli faaliyetlerimiz olarak görürüz.
Sektörümüz gereği, ürünlerin geliştirilmesi, üretilmesi ve sunulması ile ilgili T.C Tarım ve Orman Bakanlığı yasa ve yönetmelikleri ve yürürlükte olan güncel İyi Üretim Uygulamaları (cGMP) kurallarına sürekli olarak uygunluğu sağlarız.
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, bu beklentileri azami seviyede karşılamak için çaba gösterir, müşteri memnuniyetini sağlarız.
Tüm çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı dinleyerek, onlar ile bilgi paylaşımında bulunur birlikte sürekli gelişim ve memnuniyet için çalışırız.
Operasyonlarımızın tüm aşamalarında Çevre, Sıfır Atık, Sağlık ve İş Güvenliği yasal mevzuatlara & uygunluk yükümlülüklerine uyarız.
Ürünlerimizi, kullanım amacına uygun, güvenilir, kalite ve etkinlik açısından beklentileri karşılayan Kalite Güvence Sistemleri’ni uygular ve sistemimizi sürekli iyileştiririz.